Mateřská škola Jesenická, Vrbno pod Pradědem

Ve středu 2.5.2018 si můžete milí rodiče, zakoupit regionální Deník, ve kterém najdete fotografie svých dětí v rámci prezentace naší mateřské školy (na straně 4. pod názvem Naše školka)

Upozornění!

Ve středu dne 2.5.2018 v 10.00 hodin proběhne fotografování dětí na společnou fotografii třídy a tablo předškoláků.

Nezapomeňte si vzít na karneval přezůvky. Děkujeme!

Důležité informace k lyžařskému kurzu

Lyžařský kurz začíná od pondělí  5.3.  do pátku 9.3.2018

Lyžařský výcvik bude probíhat každý den od 12.20 do 15.30 hod.

Děti, které jsou přihlášeny do lyžařského kurzu budou odjíždět z MŠ každý den ve 12.20 hod tj. vždy po obědě. Děti dostanou s sebou každý den svačinku z MŠ, teplý čaj dostanou přímo na sjezdovce o přestávce.

Děti, které budou mít vlastní vybavení tzn. lyže, si je budou nechávat v úschovně na sjezdovce.

Dejte prosím dětem teplé rukavice a tenčí čepici bez bambule, tak aby se vešla pod lyžařskou helmu

Lyžáky si budou brát domů, z důvodu jejich vysušení apod.

Autobus přiveze děti k MŠ v 15.30 hod, čekejte prosím na parkovišti u MŠ.

ZVEME VŠECHNY NA MAŠKARNÍ BÁL …..

Jarní fotografování

V úterý dne 23.1.2018 v 8.00 hod. proběhne v naší mateřské škole Jarní fotografování dětí“. Prosíme rodiče, kteří nechtějí své děti nechat fotografovat, ať to oznámí paní učitelce na třídě.

Upozornění pro rodiče!

Provoz mezi vánočními svátky

Mateřská škola bude uzavřena od 25.12.2017 do 1.1.2018 včetně. Dne 2.1. 2018 bude provoz z technických důvodů omezen – sanitární den.

Děkujeme za pochopení.

Ředitelka MŠ Pavlína Lesniaková

VŠECHNY VÁS SRDEČNĚ ZVEME NA NÁŠ KAŽDOROČNÍ HALLOWEENSKÝ LAMPIOŇÁK S VELKÝM PŘEKVAPENÍM

Oznámení!

Chtěla bych vám oznámit, že od 1.10.2017 jsem byla, na základě konkurzního řízení, jmenována do funkce ředitelky MŠ Jesenická.

Všem vám moc děkuji za podporu.

Pavlína Lesniaková- ředitelka MŠ

Důležité!

Prosíme rodiče, kteří chtějí uhradit “RODIČOVSKÝ  PŘÍSPĚVEK” prostřednictvím účtu, mohou danou částku zaslat na účet č. 2400734328/2010, nezapomeňte do poznámky uvést jméno dítěte, za které částku platíte. Příspěvek by mě být uhrazený do konce listopadu 2017.

Pavlína Lesniaková – ředitelka MŠ

Vánoční fotografování

V úterý 3.10.2017 v 8.00 hod proběhne v naší mateřské škole „Vánoční fotografování dětí. Prosíme rodiče , kteří nechtějí své děti nechat fotografovat, ať to oznámí paní učitelce na třídě.

Děkujeme.

Vážení rodiče, z důvodu nemoci paní ředitelky se třídní schůzky přesouvají.

V úterý dne 3.10.2017 ve 14:30 hod. se bude konat SCHŮZKA RODIČŮ pro děti ze třídy Kuřátek

a ve středu dne 4.10.2017 ve 14:30 hod. se bude konat SCHŮZKA RODIČŮ pro děti ze třídy Berušek a Broučků.

Program: provoz MŠ, akce školy aj.

Podzimní fotografování

V pondělí 18.9.2017 v 8.00 hod proběhne v naší mateřské škole „Podzimní fotografování dětí“. Prosíme rodiče , kteří nechtějí své děti nechat fotografovat ať to oznámí paní učitelce na třídě.

Děkujeme.

Upozornění pro rodiče předškolních dětí

Děti, které do 31.8.2017 dovršily věku 5 let neplatí školné (ani děti s odkladem školní docházky), odhlaste si prosím trvalé příkazy z účtu.

Pro tyto děti platí povinná předškolní docházka tj. každá nepřítomnost dítěte v MŠ musí být řádně omluvena zákonným zástupcem dítěte viz. školní řád.

Ředitelka MŠ Pavlína Lesniaková

Upozornění pro  rodiče, kteří posílají školné a stravné formou příkazu z účtu:

Přeplatky na školném a stravném byly odeslány 21.8.2017 , zkontrolujte si prosím  své účty .

Děkuji Lesniaková P.

1. září nám začíná nový školní rok a my bychom chtěli přivítat všechny děti, které se vrací po prázdninách , ale také děti , které k nám přijdou poprvé.  Těšíme se na vás.

Vyučující na třídách:

Kuřátka – p.uč. Lucie Moudrová, p.uč. Emilie Vaňáková, chůva: Kamila Čechová

Berušky – p.uč. Zdeňka Halová, p.uč. Martina Poštulková

Broučci -  p.řed. Pavlína Lesniaková, p.uč. Helena Machetanzová

Informace pro děti ze třídy Broučků

Prosíme rodiče dětí ze třídy Broučků, aby od 1.9.2017 nedávali svým dětem do MŠ pyžama. Polední klid bude probíhat odpočinkem na matracích, a proto nebudou pyžama nutná. Děkujeme.

Informace pro nově nastupující děti

Seznam potřebných věcí pro dítě do MŠ – viz.Co_potřebuje_dítě_v_mateřské_škole

Prosíme rodiče, aby dětem nedávali kvůli jejich bezpečnosti do MŠ papuče typu – nazouváky nebo tzv. kroksy. Děkujeme

Číslo účtu MŠ – 86 – 5358860227 / 0100

Variabilní symbol stravné – 602 100

Variabilní symbol školné – 602 200

Informace o stravování viz. Stravování

Upozornění pro rodiče – Zabezpečení vchodu do budovy MŠ viz.  Zabezpečení budovy

Upozorňujeme rodiče na nový školní řád platný od 1.9.2017.

Prosíme všechny rodiče o jeho prostudování, neboť došlo k několika důležitým změnám v předškolním vzdělávání.

Ředitelka MŠ – Pavlína Lesniaková

Hlavní dokumenty:

Naši zaměstnanci

JménoPozice
Pavlína Lesniakováředitelka
Helena Machetanzováučitelka
Zdeňka Halováučitelka
Lucie Moudrováučitelka
Emilie Vaňákováučitelka
Martina Poštulkováučitelka
Kamila Čechováchůva
Věra Kosnovskáškolnice
Jarmila Trněnáuklizečka, kuchařka
Josef Vyšohlídškolník , údržbář
Fotula Kopincovávedoucí školní jídelny
Marcela Královávedoucí kuchařka

Váš poslední vzkazVáš poslední vzkaz

Prozatím nebyl vložen žádný vzkaz.

Všechny vzkazy
AktuálněAktuálně