Mateřská škola Jesenická, Vrbno pod Pradědem

PROVOZ MŠ O HLAVNÍCH PRÁZDNINÁCH (ČERVENEC A SRPEN)2019

MŠ Jesenická bude uzavřena od 22.7.2019 do 23.8.2019

Obě mateřské školy budou uzavřeny od 22.7 do 2.8.2019

V době od 2.8. do 23.8.2019 mohou rodiče přihlásit své děti do MŠ Ve Svahu, přihlášku na prázdniny si musíte vyzvednout tam.

Provoz v MŠ Jesenická bude opět zahájen od 26.8.2019.

Úhrada úplaty za vzdělávání bude v červenci činit 229,- Kč a v srpnu 82,- Kč.

Úplatu je nutné uhradit i v případě, že dítě přihlásíte na prázdniny, ale neodhlásíte.

Odhlášení můžete provést buďto emailem: na lesniakova1@seznam.cz  nebo telefonicky na tel. Č.: 728362557 nebo osobně v MŠ

NA PRÁZDNINOVÝ PROVOZ BUDOU PŘIJÍMÁNY POUZE DĚTI PRACUJÍCÍCH RODIČŮ, Z DŮVODU OMEZENÉHO PROVOZU POUZE NA JEDNU TŘÍDU, JELIKOŽ V MĚSÍCI ČERVENCI BUDE PROBÍHAT MALOVÁNÍ CELÉ BUDOVY ŠKOLKY VČETNĚ ŠKOLNÍ KUCHYNĚ.

Ředitelka MŠ Pavlína Lesniaková

Důležité informace pro rodiče!

Chtěli bychom uklidnit a zároveň informovat všechny rodiče dětí navštěvujících naši školku, že fámy na základě nepodložených informací, které kolují mezi rodiči o infekčních chorobách v naší školce opravdu nejsou pravdivé. Žádné infekční onemocnění, které by přímo pocházelo z naší MŠ nebylo prokázáno. Jedná se pouze o onemocnění virového původu, které se v tomto období objevuje pravidelně a koluje po celém okrese. Nejen ve školách, ale i v jiných zařízeních.

Hygienická stanice pouze doporučuje dodržovat hygienická pravidla (důkladné mytí rukou po návštěvě toalety) a časté větrání.

Děkuji za pochopení                                                         Pavlína Lesniaková

Ředitelka MŠ

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE!

Ve čtvrtek dne 17. ledna 2019 v 8.00 hodin proběhne v MŠ focení dětí na “JARNÍ SÉRIE” fotografií. Kdo z rodičů si fotografování nepřeje, prosím nahlaste paní učitelce na třídě.

Děkujeme.

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE!

PROVOZ MEZI VÁNOČNÍMI SVÁTKY

Mateřská škola bude uzavřena od 24.12.2018 do 2.1.2019 včetně. Provoz bude opět zahájen 3.1.2019.

Děkujeme za pochopení.

Vážení rodiče,

ve čtvrtek dne 13.9.2018 ve 14:30 hod. se bude konat SCHŮZKA RODIČŮ pro děti ze třídy Kuřátek
a v úterý dne 18.9.2018 ve 14:30 hod.
se bude konat SCHŮZKA RODIČŮ pro děti ze třídy Berušek a Broučků.

Program: provoz MŠ, akce školy aj.

3. září nám začíná nový školní rok a my bychom chtěli přivítat všechny děti, které se vrací po prázdninách , ale také děti , které k nám přijdou poprvé.  Těšíme se na vás.

Vyučující na třídách:

Kuřátka – p.uč. Helena Machetanzová, p.uč. Emilie Vaňáková, chůva: Renáta Jaškovská, asistent pedagoga: Věra Žatková

Berušky – p.uč. Zdeňka Halová, p.uč. Lucie Moudrová

Broučci -  p.řed. Pavlína Lesniaková, p.uč. Martina Poštulková

Informace pro děti ze třídy Broučků

Prosíme rodiče dětí ze třídy Broučků, aby od 1.9.2018 nedávali svým dětem do MŠ pyžama. Polední klid bude probíhat odpočinkem na matracích, a proto nebudou pyžama nutná. Děkujeme.

Upozornění pro rodiče předškolních dětí

Děti, které do 31.8.2018 dovršily věku 5 let neplatí školné (ani děti s odkladem školní docházky), odhlaste si prosím trvalé příkazy z účtu.

Pro tyto děti platí povinná předškolní docházka tj. každá nepřítomnost dítěte v MŠ musí být řádně omluvena zákonným zástupcem dítěte viz. školní řád.

Ředitelka MŠ Pavlína Lesniaková

Upozorňujeme rodiče na nový školní řád platný od 1.9.2017.

Prosíme všechny rodiče o jeho prostudování, neboť došlo k několika důležitým změnám v předškolním vzdělávání.

Ředitelka MŠ – Pavlína Lesniaková

Informace pro nově nastupující děti

Seznam potřebných věcí pro dítě do MŠ – viz.Co_potřebuje_dítě_v_mateřské_škole

Prosíme rodiče, aby dětem nedávali kvůli jejich bezpečnosti do MŠ papuče typu – nazouváky nebo tzv. kroksy. Děkujeme

Číslo účtu MŠ – 86 – 5358860227 / 0100

Variabilní symbol stravné – 602 100

Variabilní symbol školné – 602 200

Informace o stravování viz. stravovani

Upozornění pro rodiče – Zabezpečení vchodu do budovy MŠ viz.  Zabezpečení budovy

Hlavní dokumenty:

Naši zaměstnanci

JménoPozice
Pavlína Lesniakováředitelka
Helena Machetanzováučitelka
Zdeňka Halováučitelka
Lucie Moudrováučitelka
Emilie Vaňákováučitelka
Martina Poštulkováučitelka
Renata Jaškovská
chůva
Věra Žatková
asistent pedagoga
Věra Kosnovskáškolnice
Jarmila Trněnáuklizečka, kuchařka
Lubomír Svrčinaškolník , údržbář
Fotula Kopincovávedoucí školní jídelny
Marcela Královávedoucí kuchařka

Váš poslední vzkazVáš poslední vzkaz

Prozatím nebyl vložen žádný vzkaz.

Všechny vzkazy
AktuálněAktuálně